Šumava |  Sušice |  Čkyně |  Prachatice |  Kvildsko |  Vimperk |  Volary Webkamery:  Šumava |  HumlNET |  ČHMÚ Počasí |  Ubytování Šumava Vyhledávání
 • Jste pro přímou volbu starostů?
  
  Jste pro přímou volbu starostů?

  Hlasování pro tuto anketu již skončilo.


  Statistika:

  No Flash Player Installed


  Komentáře   

   
  #16 Ladislav Novotný 2014-10-22 13:19
  Milá paní Mařenko, Vy mě nikdy nezklamete... :-) Nepotřebuji, aby mě někdo za každou cenu oponoval. Demokratická a hlavně slušná diskuze tady opravdu je. Nikdo nemaže slušné příspěvky diskutujících a nepřekrucuje si tak diskuzi ku svému ideálnímu stranickému obrazu. Pardon, Vy cenzuře říkáte moderování diskuze... :lol: Nikdo Vás tu nebude zvát na rande, podávat výzvy k e-mailové diskuzi a hlavně pod vlivem alkoholu ve večerních hodinách telefonicky kontaktovat... :D Diskutujeme tady věcně, bez osobního napadání, osobních urážek, dehonestace a diskutujícím neříkáme, že jsou zase mimo mísu, jako na duševně laciných diskuzních fórech, aby získala diskuze grády. No a nelžeme si, ani a to zdůrazňuji, sami sobě! Netváříme se jako mistři světa a nedokážeme omlouvat jako kafe mlýnek zas a znova zlodějničky, podvůdky a hloupá prohlášení bratří v triku, neintrikujeme na sebe navzájem a také víme, co je sebereflexe. Berte, nebo neberte... :-?
  Citovat
   
   
  #15 Marie 2014-10-21 20:25
  Pane Ladislave,asi Vás zklamu tím,že Vám nebudu oponovat.Já s Vámi totiž musím souhlasit.Ale Vy máte stále pocit,že to co vidíte Vy,já nevidím.To by holt tahle,jak říkáte,demokrat ická diskuse,ztratil a pro Vás ty správný grády.Snad Vám postačí,že bohudík patřím mezi ty voliče,kteří nejsou ani slepí ani hluší.Tohle je moje pravda,kterou ode mne chcete slyšet.Každý máme nějaký způsob vyjadřování a tohle holt je ten můj.Ber,neber.
  Citovat
   
   
  #14 Ladislav Novotný 2014-10-21 05:07
  Mařenko, čekal jsem nějaký argument, něco, zaco považujete pravdu Vy a bohudík jsem se nedočkal. Tady je demokratická diskuze, není účelem někomu to, jak píšete nandat. Od nandání jsou tu naštěstí voliči. Na druhou stranu se Vašim reakcím nedivím, protože je to dost smutný příběh o zradě, díky vlastnímu prospěchu, nepřiměřené agresivní kritice, přecenění vlastních schopností, klasického českého alpinismu a o tom, že volič není slepý, ani hluchý. Zajímavé také bude, koho si Šášula otestuje teď... :sad:
  Citovat
   
   
  #13 Marie 2014-10-20 16:06
  Ale teď jste mi to dali .:eek:Já z toho asi neusnu.Ale musím uznat, že se bijete za svoji pravdu,fakt statečně.
  Citovat
   
   
  #12 Ladislav Novotný 2014-10-20 05:23
  Jestli jste Mařenko myslela Vaší dceru, tak ta mi rozhodně v žaludku neleží, protože o neúspěšné politiky na smetišti dějin se nezajímám. V žaludku mi leží ranní káva a trhanec s vanilkovou omáčkou. Neměl jsem jej spořádat celý, ale nechte ladem takovou dobrotu! :-x . Odborníka jsem navštívil a potvrdil mi mou teorii o tom, že v určitých případech je nutkání za každou diskutovat o čemkoli i o tématu, kterému nerozumím a kde diskuzi považuji za sprosťárnu a trapnost společně se syndromem posledního slova diagnózou... :oops: :oops: Přeji hezký den! :P
  Citovat
   
   
  #11 Milan Pospíšil 2014-10-19 18:45
  Milá Marie, asi máte rozečteného S. Larssona , že v panu Novotném vidíte muže, který nemá rád ženy a křivdíte mu. Pán citoval pouze B. Sobotku a zřejmě i jemu, jako mě připadala volební agitace ČSSD v Sušici zbytečně konfrontační v duchu negace všeho a všech ostatních stran, vedená jazykem oslovujícím spíš bývalé mladé strážce hranic než občany Evropské unie, kam by ČSSD chtěla patřit až si rozmyslí bratříčkování s Ruskem a začne se chovat jako standardní evropská sociální demokracie, bez toho, aby pro ni živnostníci byli parazité. Prezentace provařených tváří z první politické ligy (Jakubčík)body nepřináší, jako sušická ODS nesvačí s I. Rittigem na náměstí a na rozdíl od ČSSD sbírá politické body.
  Citovat
   
   
  #10 Marie 2014-10-18 12:21
  Myslím,že by jste si pane Novotný měl zajít k odborníkovi,pro tože v každé ženě vidíte tu,která Vám leží v žaludku.Přesto Vám přeji hezký den. ;-)
  Citovat
   
   
  #9 Ladislav Novotný 2014-10-17 07:46
  Křížkovat kandidáty ČSSD a KSČM není volba napříč politickým spektrem, protože je to jeden a týž team. Kraje budiž nám důkazem, bohužel obce a města jakbysmet. Tvrdit, že nedám na strany a být členkou sociální demokracie je velmi humorné :lol: . Pořádek je třeba nastolit od komunální politiky po nejvyšší politická patra, ale strany napojené na kmotry a opředené skandály včetně vražd, to přiznejme si nikdy neudělají. Známé pořekadlo, že nejlepším detektivem je zloděj tady neplatí. Spíše se sem hodí to o kozlu zahradníkem, nebo otom, že kapři si sami rybník nikdy nevypustí. Zajímavou myšlenku vypustil do světa předseda ČSSD Sobotka a jsem zvědavý, jak to dopadne v Sušici: Premiér Bohuslav Sobotka uvažuje o změně lídrů ve městech, kde ČSSD nevyhrála komunální volby a dostala se do opozice. Zdroj: idnes.cz.
  Citovat
   
   
  #8 Marie 2014-10-16 21:25
  Nevím,jestli je někdo zvědavý na můj názor,ale nedá mi to.Já osobně jsem u komunálních voleb byla a zaškrtla jsem lidi napříč spektrem o kterých si myslím,že by mohli být dobří.Takže na strany já nedám.To stranické handrkování začíná lidem vadit a tak se nikdo nemůže divit,že když se tu objeví někdo,kdo vypadá,že tu konečně udělá pořádek,tak mu dají důvěru.Tím myslím pana Babiše a jeho hnutí ANO.
  Citovat
   
   
  #7 Milan Pospíšil 2014-10-16 18:51
  Drahá MARIE, opravdu nemám zájem na Zdi nářků psát pod obrázky z Divišova - to se mi líbí. Chtěl bych s vámi diskutovat o tom, proč ČSSD ubylo 811 mandátů a zda u těch získaných 3773 lze s někým uzavřít koaliční dohodu v rámci obce bez ztráty reputace. ČSSD se diskusi brání a slova předsedy : socdem porazila sama sebe svými spory, nevysvětluje situaci v místech, kde se neřešily vnitrostranické spory. Sociální demokraté podle ideologických návodů dštili síru na ODS, jakoby neviděli, že to, co na ODS kritizují, u nich přímo bují (i na vraždy došlo)a jsou na nejlepší cestě své modré partnery následovat. I v ČSSD vládnou stranickým organizacím podobné kmotrovské struktury, které potopily ODS a ty se samy neodvolají. Těžko se bojuje se starými pořádky když je například šéfem klubu ČSSD v Praze K Březina, jako symbol lepší budoucnosti.
  Citovat