Šumava |  Sušice |  Čkyně |  Prachatice |  Kvildsko |  Vimperk |  Volary Webkamery:  Šumava |  HumlNET |  ČHMÚ Počasí |  Ubytování Šumava Vyhledávání

Důležité kontakty

Informace o využívání

 • Ten první vánoční se podařil! Děkujeme


  Vánoční jarmark

  V pátek 28. 11. 2014 uspořádala SŠ a ZŠ Nerudova Vimperk, na odloučeném pracovišti 1. máje 127 svůj první vánoční jarmark. Touto akcí jsme chtěli přispět k radostné předvánoční náladě. K doladění atmosféry nám trochu chyběl sníh, ale přesto jsme si tento den všichni užili. O úspěch celé akce se zasloužili především naši žáci. Někteří jako autoři výrobků, jiní jako pomocníci či organizátoři a další už jen tím, že pozvali do školy svoje rodiče a známé. Učitelé ani žáci nepodcenili náročnou přípravu, proto přicházející hosté měli opravdu z čeho vybírat - vlastnoručně vyrobené vánoční dekorace, přáníčka, svícny... Jarmark nebyl jen pastvou pro oči, ale na své si přišly i mlsné jazýčky. Šikovní studenti oboru stravovacích a ubytovacích služeb (Nerudova 267 Vimperk), nám pod vedením své mistrové upekli několik druhů vánočního cukroví, které bylo společně s cukrovím našich žáků a rodičů nabízeno hostům.

   

  zsp vanjarmark 10

  Byli jsme mile překvapeni, kolik lidí zavítalo k prodejnímu místu v naší škole. Vánoční dekorace zhotovené žáky školy se líbily a místa s nabídkou na stolech brzy prořídla. Věřím, že každý návštěvník se mnou bude souhlasit, že se jarmark opravdu vydařil. Kdo chtěl, strávil příjemné dopoledne, naladil se na vánoční strunu a pořídil si nějakou drobnost pro radost.

  Bylo příjemné slyšet od návštěvníků slova uznání, chvály a poděkování. A proto také my chceme poděkovat všem, kteří pomohli s realizací jarmarku a také těm, kteří přišli a ocenili práci žáků naší školy.

   

  zsp vanjarmark 7

  Helena Švehlová

   


   

   

  Sdílet