Šumava |  Sušice |  Čkyně |  Prachatice |  Kvildsko |  Vimperk |  Volary Webkamery:  Šumava |  HumlNET |  ČHMÚ Počasí |  Ubytování Šumava Vyhledávání

Důležité kontakty

Informace o využívání

 • Máte možnost vyjádřit se


  ANKETA: Líbilo by se Vám podobné víceúčelové sportoviště ve Vimperku? Nebylo by to vhodné využití zimního stadionu v letních měsících? Máte možnost se vyjádřit. Komentáře k této anketě budou zveřejněny i bez příjmení, stačí pouze jméno a budou vkládány pouze po dodržení pravidel. Bez vulgárních výrazů a urážek. 

   

  susice

   

  Využití pro hned několik sportů nabízí upravená plocha zimního stadionu v Sušici, který bude pro letní provoz otevřen od 15. května do 15. srpna. Na plochu zimního stadionu byl instalován univerzální umělý povrch použitelný pro široké spektrum sportů: košíková, odbíjená, nohejbal, házená, minifotbal, tenis, florbal, streetbal, in-line hokej atd. Na ploše, kde jsme zvyklí vídat led, jsou k dispozici také dva kurty na volejbal. Zimní stadion se tak kompletně proměnil ve víceúčelové zařízení, které přivítají aktivní i rekreační sportovci. (Citováno ze Sušických novin)

  Sdílet

  Komentáře   

   
  #12 rytíř 2012-11-12 18:26
  Samozřejmě by se mě to líbilo , komu ne.To už se tady řešilo před x-lety a
  stále se naráží na to samé nejsou peníze , ale především v jedné osobě ,krerá by se o využití ZS v letních měsících spolu s f-náři města měli starat .
  Citovat
   
   
  #11 Radek 2012-11-11 11:31
  Zdárek.Žiju tady ve Vimperku od narození,proto mohu porovnávat věci které tady byly a které tu jsou dneska.Zimní stadion leží v žaludku spoustě lidí,nevím proč? Snad jen z toho duvodu že ho musí podporovat město ze svého fondu.Všichni co jen trošku chtějí a bojují o zachování zimního stadionu tak schánějí sponzory atd.To je ale všude kde zimní stadion je.K tomu že se měl zimní stadion využívat i k jiným akcím už bylo mnoho napsáno.Já jsem také pro aby tady byla tak zvaně multifunkční hala,kterou by využívaly nejen školy,ale i jiné kluby s odlišným zaměřením než je hokej.Pro mě je ale právě hokej to prvotní.V zimě se dá jít na bruslení,a hlavně na hokej, je to v tom zimním období kromě lyžování,jediné co se tady dá provozovat! Proto jsem pro vybudování,a držím palce těm co s tímto nápadem přišli a aby vše dotáhli do zdárného konce...Vždyť jde jen oto chtít. :-) Čau a hodně štěstí!!
  Citovat
   
   
  #10 Milda 2012-11-09 21:16
  Pivní slavnosti na "staďáku" bývaly parádní. Bylo by super, kdyby se stadion zas využívál nejenom k hokeji. Ba co víc , někdo by mohl odpovědeť, proč tomu tak do teĎ neni :-?
  Citovat
   
   
  #9 Tomáš Tesař Husinec 2012-11-09 18:28
  Sedm let už Vimperkem pouze projíždím ve snaze být co nejdřív pryč. Dřív bývala skvĕlá Skalka. eňoňuňo. Taktéž stávalo za to přijet na koncerty Setkání mládeže nebo na zmínĕný zimák. Poslední vĕci, které dĕlají mĕstu dobrý zvuk , jsou pivovar, mladí zubaři a cukrárna pod námĕstím. Až to zabalí i tyhle, může mĕsto akurát tak vybudovat romské muzeum a památník korupci a prostituci. Zimák mĕl být multicentrem už před deseti lety. I tehdy ale už možná bylo pozdĕ.
  Citovat
   
   
  #8 Terka 2012-11-09 18:12
  Tak určitě by to byla bomba. Je to konečně pořádný nápad. Děti a mladí dospělý by měli kde využít svoje záliby než jenom venku. :roll:
  Citovat
   
   
  #7 pavel 2012-11-09 13:44
  No já bych to bral, když stadak celý léto stojí nevyužitý.
  Citovat
   
   
  #6 jakub 2012-11-09 13:43
  a se sundavací podlahou to bude bazén
  Citovat
   
   
  #5 eva 2012-11-09 13:43
  Super. Já bych byla pro. Ale ještě více mi tu chybí atletický stadion a krytý bazén.
  Citovat
   
   
  #4 rudolf 2012-11-09 13:42
  Když jsem byl ve Vimperku na vojně, tak jsme tam stavěli ten starý zimní stadión :D
  Citovat
   
   
  #3 Martin 2012-11-09 12:01
  Dobrý den, myslím si že toto by ve vimperku využívalo spousta lidi a nejen z vimperka. Velice se mi zde libí že by se tady dal hrat i basketball protoze ve vimperku neni moc mist kde by se dal hrat.:D :roll:
  Citovat