Šumava |  Sušice |  Čkyně |  Prachatice |  Kvildsko |  Vimperk |  Volary Webkamery:  Šumava |  HumlNET |  ČHMÚ Počasí |  Ubytování Šumava Vyhledávání

Důležité kontakty

Informace o využívání

 • Pomozte škole


  ZŠ SMETANOVA: Naše škola ZŠ Smetanova Vimperk se jako jedna z 27 škol celé republiky zapojila do projektu společnosti Cetelem na podporu sportu ve školách.

   


  Soutěží chce tato společnost pomoci s materiálním vybavením pro školní TV. Chtěli bychom Vás tímto pořádat o pomoc při získání zajímavé finanční částky pro sport na naší škole. V čem spočívá. Otevřením www.cetelem.cz a kliknutím na odkaz Cetelem školám (vpravo dole) se objeví obrázky jednotlivých škol. Naleznete tu naši (zatím bohužel vzadu) a kliknutím pod obrázek jí přidělíte hlas. Odkaz na naši školu v soutěži: http://www.cetelem.cz/sport-skolam/hmotne-zabezpeceni/galerie/zs-vimperk.html

   


  Stále z různých příspěvků zaznívá, jak je Vimperk město, kde se nic neděje, jak je pasivní, zkuste to změnit a přispět svou troškou do mlýna (svým hlasem) ke zlepšení materiálního vybavení školy, kterou jste navštěvovali, či v současnosti navštěvují Vaši blízcí, či známí.

   

  Na kliknutí pod logem naší školy se těší autoři projektu

   

  Mgr. Vladan Pokorný a Mgr. Jan Líkař

  Sdílet

  Komentáře   

   
  #6 Pokorný Vladan 2012-11-28 17:36
  Můžu k tomu jen říci:"Pokud máte chuť, zkuste to znovu. Třeba to vyjde." :lol: Cituji Michal Jaroš:
  Právě že se nenačetla.Ten e-mail-odkaz nereaguje.Vím jak to má správně fungovat :-) Nejsem jediný komu to nejde...Cituji Pokorný Vladan:
  Pokud už přišel odkaz na email a po kliknutí se opět načetla stránka Cetelem.cz, pak byl hlas úspěšně přičten. :roll: Cituji Michal Jaroš:
  Právě že ten potvrzovácí odkaz co příjde na e-mail nejde potvrdit.Cituji Pokorný Vladan:
  Hlasování v soutěži je velmi zdlouhavé, víme to. Dlouho se vše načítá, navíc musíte čekat na odkaz, který Vám přijde na e-mail a teprve potom, když ho odkliknete na e-mailu, tak se přičte hlas. Kdo ale chcete pomoci, určitě budete trpěliví. Není to naše vina. :-)
  Citovat
   
   
  #5 Michal Jaroš 2012-11-28 12:48
  Právě že se nenačetla.Ten e-mail-odkaz nereaguje.Vím jak to má správně fungovat :-) Nejsem jediný komu to nejde...Cituji Pokorný Vladan:
  Pokud už přišel odkaz na email a po kliknutí se opět načetla stránka Cetelem.cz, pak byl hlas úspěšně přičten. :roll: Cituji Michal Jaroš:
  Právě že ten potvrzovácí odkaz co příjde na e-mail nejde potvrdit.Cituji Pokorný Vladan:
  Hlasování v soutěži je velmi zdlouhavé, víme to. Dlouho se vše načítá, navíc musíte čekat na odkaz, který Vám přijde na e-mail a teprve potom, když ho odkliknete na e-mailu, tak se přičte hlas. Kdo ale chcete pomoci, určitě budete trpěliví. Není to naše vina. :-)
  Citovat
   
   
  #4 Pokorný Vladan 2012-11-28 11:13
  Pokud už přišel odkaz na email a po kliknutí se opět načetla stránka Cetelem.cz, pak byl hlas úspěšně přičten. :roll: Cituji Michal Jaroš:
  Právě že ten potvrzovácí odkaz co příjde na e-mail nejde potvrdit.Cituji Pokorný Vladan:
  Hlasování v soutěži je velmi zdlouhavé, víme to. Dlouho se vše načítá, navíc musíte čekat na odkaz, který Vám přijde na e-mail a teprve potom, když ho odkliknete na e-mailu, tak se přičte hlas. Kdo ale chcete pomoci, určitě budete trpěliví. Není to naše vina. :-)
  Citovat
   
   
  #3 Michal Jaroš 2012-11-27 19:29
  Právě že ten potvrzovácí odkaz co příjde na e-mail nejde potvrdit.Cituji Pokorný Vladan:
  Hlasování v soutěži je velmi zdlouhavé, víme to. Dlouho se vše načítá, navíc musíte čekat na odkaz, který Vám přijde na e-mail a teprve potom, když ho odkliknete na e-mailu, tak se přičte hlas. Kdo ale chcete pomoci, určitě budete trpěliví. Není to naše vina. :-)
  Citovat
   
   
  #2 Pokorný Vladan 2012-11-27 09:29
  Hlasování v soutěži je velmi zdlouhavé, víme to. Dlouho se vše načítá, navíc musíte čekat na odkaz, který Vám přijde na e-mail a teprve potom, když ho odkliknete na e-mailu, tak se přičte hlas. Kdo ale chcete pomoci, určitě budete trpěliví. Není to naše vina. :-)
  Citovat
   
   
  #1 Michal Jaroš 2012-11-26 20:21
  Potvrzovací odkaz od CETELEMU co chodí na e-mail je nefunkční.Přich ázíte pane Pokorný o spoustu hlasů.Zjistěte si to u Cetelemu,je to škoda.
  Citovat