Povedená fotbalová sobota ve Vimperku

sobota 23.4.2016 15:00

I.A třída mužů – sk.”A”

Muži si zajistili tři body již v prvním poločase, kdy vstřelili čtyři góly, ve druhém poločase se diváci již branky nedočkali

Vimperk – Mirovice 4:0 (4:0)

branky: 10. Málek Ondřej, 30. Čech Jan, 39. Málek Ondřej, 45. Samohejl Pavel

rozhodčí: Votava Pavel – Čmucha Karel, Ondřej Adam delegát: Pávec Lukáš.

sobota 23.4.2016 10:00

Čez – KP starší žáků

Starší žáci doma bodovali naplno, mladší zaváhali, ale v penaltovém rozstřelu si zajistili alespoň dva body

Vimperk – Milevsko 5:3 (1:0)

branky: 8. Uhlík Michal, 39. Bízek Václav, 50. Uhlík Michal, 64. Koloušek Tomáš, 68. Koloušek Tomáš – 37. Kahoun Miloš, 38. Kahoun Miloš, 43. Kahoun Miloš (pen.)

rozhodčí: Šafránek Petr.

sestava : Jaroš M .- Formánek J.,Chrášťanský J.,Bízek V.,Uhříček L.- Rod O.,Uhlík M., Červený O., Vintr L.- Koloušek T. ,Matoušek V.

střidali : Švarc M.

Dnešní zápas nebyl vůbec jednoduchý. Kdyby to bylo po prvním poločase 5:0 pro nás, tak by se nikdo nedivil. Bohužel jsme zahazovali jednu šanci za druhou a jediný gól první půle dal Michal Uhlík.

Druhý poločas jsme začali velice špatně a soupeř dvěma střelami během 5 minut otočil stav na 2:1. Hned po rozehrávce krásnou střelou z velké dálky vyrovnal Vašek Bízek.. Kdo si myslel, že máme po problémech, byl na omylu. Za zbytečný faul ve vápně kopal soupeř penaltu. Jejich nejlepší hráč Miloš Kahoun ji se štěstím proměnil. Byla to pro nás studená sprcha.

Za závěr utkání musím kluky pochválit, protože i za stavu 2:3 to nezabalili a dokázali zápas otočit na 5:3. Na 3:3 a na 4:3 jsme míč do brány doslova dotlačili, poprvé Michalem Uhlíkem a podruhé Tomášem Kolouškem. Naše vítězství pojistil střelou do prázdné brány opět Tomáš Koloušek.

Doufám, že dnešní zápas byl pro všechny velkým ponaučením, protože příště by se nám takhle otočit zápas nemuselo podaři

ČEZ – KP mladších žáků

Vimperk – Milevsko 3:3 (2:1) Pen: 3:1

branky: 7. Novotný Matyáš, 25. Vavřík Jan (vl.), 27. Hejtmánek Michal, 57. Matoušek Martin (pen.) – 46. Šplíchal Jiří, 49. Šplíchal Jiří