SKP České Budějovice – Šumavan Vimperk 0:2 ( 0:1)

Střelci: Chrášťanský J., Frček L.

Sestava: Uhříček L.- Formánek J., Chrášťanský J, Bízek V., Matoušek V.- Vintr L., Uhlík M., Frček L., Červený O.- Koloušek T. , Rod O.

Střídali: Vrábel M., Matoušek M.,Švarc M., Le T., Novotný M., Kopolovič P.

Hodnocení trenéra Jiřího Formánka:

Dnes se nám nepovedl začátek zápasu. Byli jsme všude pozdě,vázla kombinace a domácí nás zatlačili na naši polovinu. V této fázi nás velmi podržel Lukáš Uhříček, který potvrdil svoji výbornou jarní formu a zlikvidoval všechny šance domácích. Ve 21.minutě jsme se ujali vedení 1:0,kdy Honza Chrášťanský po rohu doslova dotlačil míč do branky. Pro domácí trošku kruté, ale takový je fotbal.

O poločase jsme si to trochu v kabině vyříkali a hned od první minuty to bylo na hřišti znát. Ve 43.minutě chladnokrevně zakončil svoji šanci Lukáš Frček a od té doby jsme měli utkání pod kontrolou. Domácí spoléhali na nakopávané míče, ale s těmi si, již v pohodě hrající obrana, poradila. Další naše šance už také gólem neskončily a tak si vezeme velmi cenné vítězství 2:0.