Góly:63. a 74. Varyš – 25. Psutka, 63. Pospíchal.

Góly: Vojtěch Šimandl, Gyürüsi Radek,Michal Uhlík, Dominik Kadlec

Sestava: Jaroš M- Formánek J.,Matoušek V., Uhlík M., Samec D- Vintr L., Kaslec D., Rod O., Greguš V.-Šimandl V, Gyürüsi R.

Stridali: Koubek J., Červeny D., Hrubý S.

Hodnocení trenéra Jiřího Formánka

Co více si přát ,než na začátek sezóny porazit doma prvni tým.Výborně zahrála celá obrana a vyzvednu výkony Vojty , Roďáčka a Dominika

KP STARŠÍ ŽÁCI, 15. KOLO

TJ Hradiště – TJ Šumavan Vimperk z.s. 3:2 (2:0)

branky: 21´ Komilov, 25´Horník, 48´ Kubačka (vlastní) – 40´ Novotný, 61´ Bašta

sestava: Tachajev – Bašta, Vrábel, Chvosta, Schettini – Sýs, Hejtmánek, Kubačka, Novotný – Kopolovič, Matoušek (K)

střídali: Chalupa, Benda, Paletář trenéři: Lukáš Sýs, Ondřej Málek

Hodnocení trenérů: ,, Druhý zápas jarní části soutěže jsme zajížděli na hřiště do Hradiště u Písku. Věděli jsme, že nás na menším hřišti bude čekat zápas plný soubojů, které se nám ne vždy dařilo vyhrát. V prvním poločase jsme nedokázali ani jednou ohrozit branku soupeře, proto přišlo potrestání, kdy se do naší sítě dvakrát v krátkém časovém intervalu trefili hráči soupeře a do kabin jsme tak odcházeli za stavu 2:0 pro domácí. Do druhého poločasu jsme nastupovali s vědomím, že musím co nejdříve vstřelit branku a to se nám taky povedlo, když v páté minutě druhého poločasu trefil krásně z dálky balon Novotný a najednou jsme byli ve hře. Bohužel jsme si o pár minut později nešťastně vstřelili vlastní gól a tak jsme opět museli dotahovat dvougólové manko. Ještě se nám podařilo zvýšit naše skóre Baštou, to ale bylo bohužel vše a tak jsme v Hradišti prohráli 3:2. Kluky musíme pochválit za bojovnost, kdy se o výsledek rvali až do posledních minut. Bohužel jsme v tomto utkání čekali lepší výkon od našich nejzkušenějších hráčů, ale věříme, že v dalším utkání, kdy hrajeme v sobotu 8.4.2017 od 10,00h na domácím hřišti proti Soběslavy, tak se kluci od kterých se čeká, že tým potáhnou, vzchopí a potvrdíme postavení našeho týmu v tabulce.

Závěrem bychom chtěli poblahopřát k výhře hráčům a trenérovi Hradiště, kdy vyhráli po sympatickém výkonu.”