Sokol Bernartice – Šumavan Vimperk 1:0 (0:0), 86. Novák.

Jindřichův Hradec – TJ Šumavan Vimperk 8:1 (3:1)

Branka Vimperka: Martin Matoušek

Sestava: Mikula – Chalupa, Chvosta, Hejtmánek, Schettini – Krejčí, Matoušek (k), Kubačka, Novotný – Kopolovič, Švarc

Střídali: Bašta, Benda, Paletář

Trenéři: Lukáš Sýs, Ondřej Málek

Hodnocení trenérů: ,,Do Hradce jsme odjížděli bez čtyřech hráčů základní sestavy. Tachajev, Vrábel a Sýs jsou zranění, Vavřík si ještě plnil hokejové povinnosti. Do branky nastoupil mladší žák Petr Mikula a musíme říct, že i když lovil osmkrát míč ze sítě, tak dalších pět tutových šancí soupeře zlikvidoval. Našemu týmu chyběla jiskra, všude jsme byli druzí. Takové utkání se nám hodnotí těžce, ale je třeba se z toho poučit a i z takto nepovedeného vytáhnout pozitivní momenty a na těch stavět v dalším utkání, kdy hostíme suverénní Milevsko. Doufám, že již nastoupíme v silnější sestavě a o výsledek se popereme.”

Krajský přebor mladší žáci – neděle 16.4.2017 od 11.45h

FK Jindřichův Hradec – TJ Šumavan Vimperk z.s. 0:3 (0:0)

branky: Kecskés, Podroužek, Pineau T.

sestava: Wolf – Juřík, Švarc, Pineau T., Kliment, Uhlík J., Podroužek, Kecskés, Benda, Paletář

trenéři: Jaroslav Uhlík, Miroslav Podrouže

I.A Dorostu sk.B

Vitějovice+Strunkovice : Šumavan Vimperk 1-5 (1-2)

Góly: Ondřej Rod Jan Chrášťanský Radek Gyürüsi Tomáš Schwamberger Lukáš Vintr

sestava: David Král – Jan Formánek, Michal Uhlík , David Samec, Jaroslav Koubek- Lukáš Vintr, Radek Gyürüsi, Ondřej Rod, Václav Greguš- Vojtěch Šimandl, Tomáš Schwamberger

střídali : Daniel Červený, Jan Chrášťanský

Hodnocení trenéra Jiřího Formánka:Dnešní zápas byl hlavně boj proti špatnému hřišti a velmi houževnatému soupeři. V prvním poločase jsme se ujali vedení tečovanou střelou Ondry Roda. Další naše šance se nám nepovedly dobře vyřešit a domácí po zásluze vyrovnali. Ještě před poločasem na 1:2 zapadl za záda domácího brankáře nepovedený centr Honzy Chrášťanského. Celý druhý poločas to byl fotbal na jednu bránu. Další naše góly přidali po pěkných akcích Radek Gyürüsi , Tomáš Schwamberger a dalekonosnou bombou do šibenice Lukáš Vintr.