Důležitá výhra Šumavanu Vimperk

FK JUNIOR STRAKONICE – TJ ŠUMAVAN VIMPERK 1:3 (0:1)

Branky 83.Zušťák z pen. – 38.Pospíchal,73.Čech, 84.Vondrášek

Hodnocení trenéra Michala Uhlíka:Do Strakonic jsme jeli s respektem, ale s pocitem, že bychom mohli bodovat. Domácí měli asi problémy se sestavou a v jejich sestavě se objevilo několik nových tváří. Od počátku utkání jsme byli mírně aktivnější a snažili se mít zápas pod kontrolou. Bohužel asi ve 13. minutě se nám zranil náš hráč Radek Ketzer, kterému se při střele podvrtlo koleno a musel střídat. Místo něj nastoupil narychlo Honza Psutka a své role se zhostil dobře. Ujali jsme se vedení gólem Pospíchala a na druhé straně nás při šanci Balouška podržel výborně chytající brankář Hrubý. Do kabin se šlo tedy za stavu 1:0 pro nás a do druhého poločasu jsme šli s cílem neudělat zbytečnou chybu a nejlépe zápas rozhodnout druhým gólem. Byli jsem opět o trochu aktivnější než domácí a druhý gól přidal Honza Čech. Poté ale měli domácí dvě šance střídajícím Zušťákem a při těch si náš brankář Hrubý vedl opět bravurně a tak se skóre neměnilo. Bohužel jsme ale inkasovali z penalty, kterou proměnil Zušťák po ruce V. Blahouta. Po rozehrání se ale krásně trefil náš kapitán Vondrášek, který přehodil domácího brankáře V. Reisera. Utkání se již dohrávalo a ještě došlo v našem vápně ke vzdušnému střetu našeho gólmana Hrubého a domácího kanonýra Zušťáka. Tento střet bohužel oba odnesli tržnými ranami na hlavě. Utkání se ale jinak hrálo ve velmi slušné atmosféře a zranění byla nechtěná. Tímto přeji všem zraněným co nejbližší návrat na zelené trávníky a především Radkovi Ketzerovi, ať je co nejdříve zdravý a fit. Za náš tým zaslouží pochvalu Čech a brankář Hrubý.

{gallery}vimperk/2017/fotky_zdenek_formanek/rijen/fotbal_muzi_strakonice_vimperk/{/gallery}