Jana Pichlíková mistryní republiky v maratonu

Český pohár v Novém Městě na Moravě

V Novém Městě na Moravě se o víkendu konal další ze závodů českého poháru horských kol.

34308735 1919229884783498 857726808919900160 n

Mezi staršími žáky byl nejrychlejší Matěj Kunčík a vyhrál v nabité konkurenci 90 startujících. V kadetech dojel na 5. místě Honza Sáska.

34345426 1919343954772091 8945606829556105216 n

Juniorky vyhrála se skoro tříminutovým náskokem s přehledem Tereza Sásková, na 6. místě dojela Monika Kučerová .

34258491 1919284198111400 9081408571559641088 n

Juniory vyhrál také stylem start cíl Samuel Jirouš na 9. místě dojel Matěj Bedrník . V elitní kategorii mužů dojel na 12. místě Jaromír Skála a 23. byl David Zadák.

pichlikova

Jana Pichlíková se stala v sobotu v Klatovech mistryní republiky v maratonu horských kol. Dokázala zvítězit na trati dlouhé 107 kilometrů o 9 minut před druhou v pořadí. Titul mistryně republiky, spolu s osmým místem z mistrovství Evropy, ji zajistil nominaci na zářijové mistrovství světa v maratonu horských kol. Jana Pichlíková je členkou týmu Erste Premiere Petr Čech sport za který startuje v závodech Kola pro život, ale v závodech zařazených v kalendáři UCI a ČSC startuje v barvách týmu Česká spořitelna Specialized junior.