FK Spartak Soběslav- Šumavan Vimperk 1:3 (0:2)

střelci: Uhlík M.- 2 , Bízek V.

sestava: Jaroš M.- Formánek J., Uhlík M, Bízek V., Uhříček L.-Matoušek V., Červený O., Rod O., Matoušek V.- Koloušek T., Chrášťanský J.

střídali : Vrábel M., Novotný M., Švarc M., Le T.

Hodnocení trenéra Jiřího Formánka:Po celý zápas nám vázla kombinace a nedokázali jsme navázat na naše předchozí výkony. První gól dal Vašek Bízek, kdy velmi důrazně blokoval odkop domácího brankáře a nebyl pro něj problém poslat míč na 1:0 do prázdné branky. Těsně před poločasem to vzal na sebe Ondra Rod a po faulu na něj proměnil Michal Uhlík s přehledem penaltu.

Ve druhém poločase nás domácí trošku zatlačili a po řadě nepřesností v našem vápně snížili po rohovém kopu na 1:2.V 65. minutě pojistil naši výhru krásnou střelou po rozehraném rohu s Ondrou Rodem svým druhým gólem Michal Uhlík . Dnešní náš výkon nebyl moc ideální, ale vyhráli jsme zaslouženě.

Velmi dobře zahrála obrana a musím pochválit všechny hráče ročníků 2003, kteří se svým výkonem vůbec neztratili.